تاریخ امروز
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
خانـم! کجا نوشته مرا سگ محل کنید(رسول کامرانی)


خانـم! کــجا نوشته مرا سگ محل کنید

یا اینکه با من اینهمه جنگ و جدل کنید

من بی شما ... که قانعم ! ... اما نمی شود

فــکری بـــــه حـــال وروز دل این غــــزل کنید

داردسر قرار شما مرگ مـــی رسد

کاری برای مهلت ضرب الاجل کنید

هی ضد حال خورده ام از دست روزگار

کمتر بـرای خنده کســـی را مچل کنید

لطفا به جای بینی و لب های نازتان

طرز نگاه و زخـم زبـــان را عمل کنید

کف کرده ام که مثل عروسک شوم شبی

شاید کــــه عاشقانــه مرا هــــم بغل کنید

شاهد تمام اهل همین کوچه های خیس

باشد - قبـــــــول - مـــــرا سگ محل کنید

 


برچسب ها: شعر و غزل امروز - رسول کامرانی وبلاگ , مرداد 1390 - شعر و غزل امروز وبلاگ , بهمن ٩٢ - باز هم همان حکایت همیشگی..... , سایبان غزل-کوچه باغ سه گانی , حرفهای ناگفته | فیس‌بوک , زندگی سگی ( پانزده اسفند – روز چهل و نهم) | وب سایت رسمی محمد نوری زاد , خانم ف . حیدر پور نساز - وبلاگ روستا ی نساز , عفاف و حجاب , شعر و غزل امروز - رسول کامرانی وبلاگ , مرداد 1390 - شعر و غزل امروز وبلاگ , بهمن ٩٢ - باز هم همان حکایت همیشگی..... , سایبان غزل-کوچه باغ سه گانی , حرفهای ناگفته | فیس‌بوک , زندگی سگی ( پانزده اسفند – روز چهل و نهم) | وب سایت رسمی محمد نوری زاد , خانم ف . حیدر پور نساز - وبلاگ روستا ی نساز , عفاف و حجا ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/03/20 تاریخ
کد :51260

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://poetry.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا